Kika.cz

Velkým hráčem na českém trhu prodávajícím nábytek a jiné zařízení pro domácnost je německá společnost Kika. Její prodejny můžete najít ve všech větších městech v české republice. S nabídkou se ale také můžete seznámit na internetových stránkách www.kika.cz .

Nabídka na www.kika.cz

Nabídka společnosti Kika a tedy i jejich internetových stránek www.kika.cz je zaměřena především na vybavení domácností. Hlavní nabídku tvoří veškerý nábytek pro domácnost od kuchyní, přes pracovny až třeba po obývací pokoje. Nabídka Kika.cz je dále doplněna o takzvaný doplňkový sortiment, což jsou svítidla, různé dekorace, podlahy, textil a další.

Struktura stránek Kika.cz

Internetové stránky www.kika.cz jsou členěny do jednotlivých sekcí, dle zboží. Naleznete tak tady sekce Bydlení & pracovny, Kuchyně & jídelny, Spánek, Děti & studenti a Dekorace & osvětlení. Struktura stránek Kika.cz je pak doplněna o sekce Trendy, Youngstyle a Speciální nabídka.

Seznam poboček na www.kika.cz

Na stránkách Kika.cz najdete také seznam poboček v České republice. Můžete si kliknout na konkrétní místo v seznamu nebo si vybrat přímo na mapě. Po kliknutí na konkrétní pobočku se na stránkách www.kika.cz objeví adresa, včetně všech kontaktů, odkaz na MHD a podrobná mapka.

Další odkazy

Stránky www.kika.cz nabízejí také další odkazy, jakými jsou například Služby, kde se můžete seznámit s nabídkou některých služeb, které Kika nabízí, nebo Prospekty a některé další.Doporučujeme:
Jak vybrat vhodné vánoční dárky pro dívky Vám poradíme na www.vánoční-dárky-online.cz.

Náš TIP: Věděli jste, že existují i půjčky online?

stránky www.kika.cz
© 2011 Vše-pro-domácnost.cz, všechna práva vyhrazena.