Baumax.cz

Na českém trhu existuje několik obchodních domů, které nabízejí v podstatě vše, co potřebujete pro domácnost, dům nebo zahradu. Jedním z nich je společnost Baumax, která nabídku svých služeb představuje na vlastních internetových stránkách www.baumax.cz .

Orientace na stránkách Baumax.cz

Stránky www.baumax.cz se vyznačují jednoduchostí a není problém se na nich zorientovat. Na několika záložkách nabízí přehledně své služby rozdělené do kategorií Stavba, Nářadí, Bydlení a Zahrada. Po kliknutí na jednotlivé záložky na stránce Baumax.cz se zobrazí detailní nabídka jednotlivých kategorií.

Pracovní návody na Baumax.cz

Další záložkou na stránkách Baumax.cz jsou pracovní návody. Naleznete zde praktické rady a tipy opět přehledně rozdělené dle jednotlivých kategorií. Zvláštní kolonkou na stránkách www.baumax.cz v záložce Pracovní návody je Téma Energetické úspory.

Služby na www.baumax.cz

Služby, které nabízí Baumax.cz jsou zákaznická karta, různé kalkulačky pro zjednodušení výpočtů, zahradní pracovní kalendář, platba na splátky, půjčovna nářadí a některé další. Tyto služby najdete na stránkách www.baumax.cz vpravo na stejně pojmenované kartě.

Prodejny

Na internetových stránkách www.baumax.cz naleznete také seznam všech prodejen. Odkaz na něj je umístěn v pravém horním rohu. Po kliknutí se zobrazí seznam prodejen včetně adresy a otvírací doby.Doporučujeme:
Jak vybrat vhodné vánoční dárky pro dívky Vám poradíme na www.vánoční-dárky-online.cz.

Náš TIP: Věděli jste, že existují i půjčky online?

www.baumax.cz
© 2011 Vše-pro-domácnost.cz, všechna práva vyhrazena.