Asko nábytek

Asko nábytek je v současnosti největším prodejcem nábytku v České republice, s celkovým počtem jedenácti prodejen s vlastními sklady. V prodejnách tohoto obchodního řetězce naleznete vše pro domácnost, tedy nejen nábytek. Asko nábytek se tak snaží pokrýt veškeré potřeby domácnosti.

Asko nábytek – sortiment

Jak jsme si již řekli v úvodu, Asko nábytek nabízí kompletní sortiment pro každou domácnost. V prodejnách tak najdete veškerý nábytek pro kuchyně, jídelny, obývací a dětské pokoje i ložnice. Nechybí ani takzvaný doplňkový sortiment pro domácnost. V obchodech Asko nábytek tak můžete koupit například pomůcky pro úklid, kuchyňské potřeby a mnoho dalšího.

Prodejny Asko nábytek

Prodejny Asko nábytek najdete ve většině větších českých měst a podle vyjádření společnosti se mají v nejbližší době rozšiřovat do dalších lokalit. Podrobný seznam prodejen se všemi kontakty můžete najít na stránkách www.asko.cz.

E-shop Asko nábytek

Společnost Aso nábytek provozuje také vlastní internetový obchod, který nabízí stejné zboží, jako jeho klasické prodejny, ovšem s tou výhodou, že nemusíte nikam chodit a můžete si vybrat zboží z pohodlí domova na stránkách www.asko.cz, které Vám bude doručeno až domů.

Služby

Společnost Asko nábytek nabízí také některé doplňkové služby, jako například odborné poradenství, plánování kuchyně, možnost dopravy a montáže nebo nákup na splátky.Doporučujeme:
Jak vybrat vhodné vánoční dárky pro dívky Vám poradíme na www.vánoční-dárky-online.cz.

Náš TIP: Věděli jste, že existují i půjčky online?

Asko
© 2011 Vše-pro-domácnost.cz, všechna práva vyhrazena.